volejte 603 228 092
Truhlářství Again - nábytek pro Váš domov

Dětské a studentské pokoje

Dětský pokoj pro dva studující psací stůl se závěsnými skříňkami, postele s kontejnery a šatní skříň s pantovými dveřmi. Úchytky a další doplňky v černé barvě, panty dveří Blum Blumotion. Použité dekory H3326 Dub Gladstone, L164 Šedá antracit.

 

 Sestava atypického nábytku do dětského (chlapeckého) pokoje. Postel s kontejnery a nočním stolkem, skříňky s posuvnými a pantovými dveřmi a zásuvkami, rohový psací stůl a atypické, vestavěné skříňky. Hliníkové, zafrézované úchytky. Posuvné dveře, systém Topaz. Dekor provedení K086 Ořech natural Rockford.

 

Nábytek do dívčího pokoje. Psací stůl se zásuvkami, komoda v kombinaci pantová dvířka a zaásuvky a šatní skříň s pantovými dveřmi. Úchytky v bílém a růžovém provedení. Kombinace dekorů lamina W980 Bílá perla a U363 Plameňáková růžová.

 

Rohový psací stůl a šatní skříň v šikmině s pantovými dveřmi a zásuvkami se zafrézovanými úchytkami. Kombinace dekorů W1000  Prémiově bílá a U999 Černá.

Zvýšené postele s vestavěnými skříněmi a zásuvkami. Více účelová stěna s psacím stolem. Dvířka se zafrézovanými úchytkami. Kombinace dekorů 515 Písková, 5519 Limetka, 134 Zářivě žlutá