volejte 603 228 092
Truhlářství Again - nábytek pro Váš domov

Vestavěné skříně s posuvnými dveřmi

Vestavěné šatní skříně s posuvnými dveřmi. Použitý dekor Egger H3702 Ořech Pacifik. Dělená výplň posuvných dveří, H3702 Ořech Pacifik a lacobel 9003 White Pure. Hliníkové kování posuvných dveří Sahara II.

Vestavěná šatní skříň s posuvnými dveřmi a s nástavcem s pantovými dveřmi. Pantové dveře s bílou knobkou, panty s tlumením Blum Blumotion. Dekor provedení lamino W980 Bílá perla, výplň posuných dveří zrcadlo a lamino W980 Bílá perla.

Šatní vestavěné skříně s posuvnými dveřmi. Posuvné dveře jsou děleny hliníkovými, vodorovnými dělícími příčkami. Použitý dekor H1145 Dub Bardolino přírodní,

Vestavěná šatní skříň s nástavcem. Posuvné dveře typ Sahara I elox natur. Dekor H1636 Třešeň Locarno.

Vestavěná skříň s dělenýmí, posuvnými dveřmi s kombinovanou výplní lamina a zrcadla. Kování posuvných dveří Sahara II šampaň. Provedení dekoru H1145 Dub Bardolino.

 

Vestavěná skříň s posuvnými dveřmi. Kombinace dekorů W1000 ST38 Prémiově bílá gravír a H1345 Dub Sherman šedý. Dělené posuvné dveře s kováním Sahara II AL natur.

Vestavná šatní skříň s posuvnými dveřmi. Použitý dekor H1146 Dub Bardolino šedé, kování posuvných dveří hliníkové Sahara II šampaň.

 

Realizace tří vestavěných, šatních skříní s posuvnými dveřmi a otevřenými knihovnami. Dekor lamina W980 Bílá perla v kombinaci s ocelovým kováním LUX ve stříbrném dekoru.

 

 Vestavěná skříň s posuvnými, dělenými dveřmi. Hliníkový posuvný systém Sahara. Kombinace dekorů W1000 Prémiově bílá a 125 Královská modrá.

Vestavěná skříň s kombinací posuvných, dělených a pantových dveří. Zafrézované úchytky a hliníkový posuvný systém Sahara. Kombinace dekorů W1000 Prémiově bílá a U337 Fuchsiově růžová.

Klasická vestavěná skříň s posuvnými dveřmi. Použitý dekor W1000 Prémiově bíla. Posuvné dveře se zrcadlem.


 

 Vestavná, šatní skříň s posuvnými dveřmi. Použité dekory F416 Juta béžová a F433 Len antracitový. Dělené a zrcadlové posuvné dveře.

 

 Vestavná skříň s posuvnými dveřmi. Použitý dekor U599 Indigo modrá PerfectSense Premium matt.